Wzrost konkurencyjności ...

Fundusze europejskie

Firma Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane
Adrian Halupczok

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Zwiększenie współpracy gospodarczej i promocja nowych produktów na nowych rynkach zagranicznych”

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności przedsiębiorcy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego oraz jego pozycji.

Wartość projektu: 582 943,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 291 413,21 zł

 

Firma Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane

Adrian Halupczok
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Rozwój technologii informatycznych i komunikacyjnych w przedsiębiorstwie Adrian Halupczok  Stolarstwo  i Usługi Meblowo Budowlane  Krzyżowej Dolina."

 

Celem projektu jest rozbudowa  systemów informatycznych  poprzez wdrożenie modułów dedykowanych poszczególnym grupom pracowników oraz kontrahentom. Efektem wdrożenia będzie poprawa jakości komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie oraz między firmą i kontrahentami poprzez jej przyspieszenie i unifikację. Wdrożenie spowoduje również optymalizację obiegu informacji oraz automatyzację części procesów.

Wartość całkowita projektu:  1 015 408,05 zł

Dofinansowanie  projektu z UE: 280681,90  zł

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo