Wzrost konkurencyjności ...

 

Adrian Halupczok Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane

 

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
pn. „Rozwój firmy Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane Adrian Halupczok poprzez udział w międzynarodowych targach branżowych”.

  

Głównym celem projektu jest zwiększenie sprzedaży na eksport poprzez promocję produktów marki Halupczok na zagranicznych rynkach europejskich. Promowane produkty charakteryzują się wieloma przewagami konkurencyjnymi nad podobnym asortymentem oferowanym na poszczególnych rynkach zagranicznych, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia promocja w celuzwiększenia sprzedaży zarówno indywidualnej jak i hurtowej.

  

Wartość projektu: 525 760,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 199 263,04 PLN

 

 

Fundusze europejskie 

Firma Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane
Adrian Halupczok

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Zwiększenie współpracy gospodarczej i promocja nowych produktów na nowych rynkach zagranicznych”

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności przedsiębiorcy w skali krajowej i międzynarodowej poprzez wprowadzenie nowych produktów do oferty firmy. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia innowacyjności firmy i jej oferty, a tym samym wpłynie na podniesienie atrakcyjności regionu województwa opolskiego oraz jego pozycji.

Wartość projektu: 582 943,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 291 413,21 zł

 

Firma Stolarstwo i Usługi Meblowo-Budowlane

Adrian Halupczok
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Rozwój technologii informatycznych i komunikacyjnych w przedsiębiorstwie Adrian Halupczok  Stolarstwo  i Usługi Meblowo Budowlane  Krzyżowej Dolina."

 

Celem projektu jest rozbudowa  systemów informatycznych  poprzez wdrożenie modułów dedykowanych poszczególnym grupom pracowników oraz kontrahentom. Efektem wdrożenia będzie poprawa jakości komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie oraz między firmą i kontrahentami poprzez jej przyspieszenie i unifikację. Wdrożenie spowoduje również optymalizację obiegu informacji oraz automatyzację części procesów.

Wartość całkowita projektu:  1 015 408,05 zł

Dofinansowanie  projektu z UE: 280681,90  zł

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo