Projektant Mebli Kuchennych Kalisz, Opole, Wrocław

Opis stanowiska:

  • projektowanie rozwiązań w zakresie mebli kuchennych i indywidualnie projektowanych wnętrz
  • doradzanie klientom, biurom architektonicznym i innym instytucjom, przy doborze optymalnego produktu z oferty firmy
  • aranżowanie i prowadzenie prezentacji wyrobów
  • realizacja wyznaczonych przez firmę celów w zakresie sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie  (preferowany kierunek związany projektowaniem wnętrz)
  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność komunikacji i siła przekonywania
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta w branży mebli kuchennych
  • znajomość programu do projektowania Cad Kuchnie lub pokrewnych
  • chętnie zatrudnimy absolwentów studiów związanych z architekturą wnętrz

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę w obszarze sprzedaży i aranżacji mebli kuchennych oraz mebli indywidualnie projektowanych, łączących w sobie niepowtarzalne wzornictwo i nowoczesne technologie. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobrą atmosferę pracy i  szansę na rozwój w dynamicznym, międzynarodowym otoczeniu (szkolenia w kraju i zagranicą). Zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie z systemem premiowym. Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i mocna pozycja rynkowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@meble-halupczok.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Kontakt: Bartłomiej Wręczycki tel. 698 611 924

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo