O nas

PODĄŻAJĄC ZA MARZENIAMIO nasO nasO nas

Wyobraźmy sobie kuchnię wypełnioną aromatem świeżo pieczonego chleba, delikatnego schabu z rusztu lub chrupiącej kaczki z soczystymi jabłkami. A teraz wyobraźmy sobie kuchnię otwartą dla wszystkich, dostosowaną do każdej naszej potrzeby i nad wyraz piękną. Wyobraźmy sobie kuchnię, w której panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Gdzie błogie uczucie radości i spełnienia przeplatają się z cudownymi zapachami potraw.... Taka jest właśnie kuchnia HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA.

KUCHNIA PEŁNA EMOCJI

Kuchnia nie jest już tylko miejscem do przygotowania posiłków. Dziś to przestrzeń, którą prócz zapachu i smaku, wypełniają rozmowy, śmiech, gwar, wieczorne dyskusje, poranna krzątanina, czy popołudniowa kawa. W firmie HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA pracujemy z nieustającą pasją po to, by sprawiać radość i dawać satysfakcje Tobie oraz tym, których kochasz. Dlatego wprowadź piękno i luksus do Twojego życia i rozsmakuj się w nim. Delektuj się nieskazitelnym designem i niesamowitą jakością kuchni HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA.

ZANGAŻOWANIE, KTÓREGO ZASMAKUJESZ

Spełniamy się każdego dnia, opracowując dla Ciebie nowe stylistyki, dobierając najlepsze komponenty i współpracując z grupą świetnych specjalistów. Używamy najnowszych technologii i najlepszych produktów Hettich, Blanco, Systemceram, Villeroy & Boch, Franke oraz światowych marek AGD takich jak: Miele, Gaggenau, Siemens, Bosch, Electrolux, Falmec, Faber i Smeg. Kreujemy dla Ciebie ekskluzywne kuchnie w awangardowym stylu, jak i ponadczasowe - klasyczne. Tworzymy z pasją i z otwartą głową słuchamy Twoich sugestii i życzeń. I właśnie dzięki wielkiemu zaangażowaniu i elastyczności w działaniu dynamicznie się rozwijamy tworząc dla Ciebie kuchnie ze smakiem. Właśnie takie, jakie lubisz...

IDEA

„Firma to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie. Ich kompetencje, talenty, zaangażowanie i kreatywność pozwalają zbudować profesjonalny zespół. Dziś spełnia się moje marzenie, bo w naszej firmie tworzą dla Państwa doskonali architekci, technolodzy drewna, stolarze, monterzy, którzy czerpią ogromną satysfakcję ze swojej pracy. Od początku najwyżej ceniłem sobie dbałość o detale, materiały, jakość i funkcjonalność produktu. Sukces oparłem na wzajemnym zaufaniu swoich klientów i pracowników. Łącząc tradycję rzemieślniczą z nowoczesnymi materiałami, wzorami i technologią mogę ku wspólnej satysfakcji realizować Państwa marzenia.

 

Adrian Halupczok - właściciel”

 

Adrian Halupczok

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2019 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo