Magazynier

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku "magazynier".

Od Kandydatów OCZEKUJEMY:

•           uprawnienia i umiejętności praktyczne do obsługi wózków widłowych

•           zdyscyplinowanie, obowiązkowość, dokładność, uczciwość;

umiejętność pracy w zespole

•           umiejętność obsługi komputera

•           znajomość systemów WMS oraz doświadczenie w pracy w Magazynie- mile widziane

GŁÓWNE ZADANIA:

•           realizacja rozładunków i załadunków

•           przyjmowanie i rozmieszczanie dostaw

•           pakowanie i zabezpieczanie materiałów przed wysyłką

•           kompletowanie i dostarczanie materiałów na wydziały produkcyjne

•           bieżąca ewidencja ruchów magazynowych w systemie SAP

•           prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej

•           obsługa wózków widłowych

•           zapewnienie płynnego i prawidłowego przepływu materiałów

Zatrudnionym OFERUJEMY:

•           zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

•           ciekawą, pełną wyzwań pracę

•           możliwość zdobycia interesującego doświadczenia

•           indywidualne możliwości rozwoju zawodowego

•           atrakcyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji na adres praca@meble-halupczok.pl lub kontakt pod numerem telefonu: +48 735 208 755.

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2018 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMSEnova logo